DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR A ČR ZADARMO | VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ NAKUPUJ

Anytime Anywear

Blog

OUTFIT TOHTO LETA? PREDSA TEN FESTIVALOVÝÝÝ!

OUTFIT TOHTO LETA? PREDSA TEN FESTIVALOVÝÝÝ!

Po dvoch rokoch hudobnej abstinencie a kultúrneho odriekania sa konečne môžeme tešiť na leto plné zábavy pod holým nebom, poriadnu dávku osviežujúcich drinkov a spoločnosti ľudí, ktorí sú na podobnej vlnovej dĺžke. Festivalová atmosféra je podľa nás TOP, keď ste nielen so skvelými ľuďmi, ale sa aj skvelo cítite! Mrknite na naše festivalové inšpirácie, ktoré sme pre vás nachystali! :-)
Čítať viac
JOGA PRE LEPŠÍ SPÁNOK

JOGA PRE LEPŠÍ SPÁNOK

Veríte tomu, že skoré ranné vstávanie a neskoré zaspávanie je pre náš organizmus to pravé? Že úspešní ľudia takmer vôbec nespia, pretože by im mohla uniknúť príležitosť? Vymeňte s nami tieto spánkové hoaxy za informácie o potrebe spánku a o tom, ako jeho kvalitu vylepšiť.
Čítať viac
MALÝ DETAIL, VEĽKÉ WAU!

MALÝ DETAIL, VEĽKÉ WAU!

Nie raz sme počuli, že „na detailoch záleží“, ale čo to vlastne znamená? Aké sú to detaily, ktoré nám menia pohľad na interiér či módu? Dnes si na ne posvietime, a prezradíme vám, čo môžete urobiť inak, aby výsledný efekt bol vskutku očarujúci.
Čítať viac
NEBOJTE SA SVETLEJ FARBY V ZIME

NEBOJTE SA SVETLEJ FARBY V ZIME

Ak patríte do Athleeya rodiny, máme pre vás výbornú správu! 🙂 V našej kolekcii máme striebornú novinku, ktorá poteší všetky milovníčky legín. Zlaďte sa so snehom, využite luxusný strieborný odtieň na vianočný večierok alebo silvestrovskú párty, alebo jednoducho rebelujte a v záplave tmavých zimných odtieňov sa odlíšte.
Čítať viac
OBJAVTE S NAMI NOVÝ ROZMER RELAXÁCIE VĎAKA JOGOVÝM POMÔCKAM

OBJAVTE S NAMI NOVÝ ROZMER RELAXÁCIE VĎAKA JOGOVÝM POMÔCKAM

Joga je aktivita, pri ktorej sa najmä naša Petra cíti ako v siedmom nebi. Joga, to sú nielen nové pozície a cibrenie techniky, ale aj relaxácia, uvoľnenie od bolesti a napätia. Pripravili sme pre vás blog o tom, kedy a ako používať pomôcky na jogu, vďaka ktorým dokážete plnohodnotne relaxovať a uvoľniť ubolené partie tela. Tento článok vznikol v spolupráci so šarmantnou jogínkou Luci Bolf, ktorá pomôcky názorne nafotila a pridala aj tipy, ako ich čo najvhodnejšie využiť.
Čítať viac

Získaj zľavu 10% na prvý nákup


Prihlás sa na odber noviniek a o pripravovaných produktoch,
špeciálnych akciách a novinkách zo zákulisia sa dozvieš ako prvá.

Nakupuj
Loading...