DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ

ŠTYLISTKA MONIKA RADÍ, AKO NOSIŤ MY DAY OFF TOP

Nový ležérny kúsok do šatníka z kolekcie Athleeya je MY DAY OFF top, ktorý, presne ako anglický preklad hovorí, je trendovým zvrškom na pohodový, voľný deň.
ŠTYLISTKA MONIKA RADÍ, AKO NOSIŤ MY DAY OFF TOP

Nový ležérny kúsok do šatníka z kolekcie Athleeya je MY DAY OFF top, ktorý, presne ako anglický preklad hovorí, je trendovým zvrškom na pohodový, voľný deň. Ide o pulóver s výstrihom do V s trojštvrťovými rukávmi, ktorý je vyrobený z jedinečného lesklého materiálu. Dá sa stiahnuť gumičkou so zlatými koncovkami a do oka vám padne aj medailónik a jemný detail prešitia na zadnej strane. Jednoduchý, športový a sexi zároveň. Poradíme vám, ako ho skombinovať!

Vianočný čas klope na dvere, preto tento jedinečný kúsok môžete využiť nielen pri hodinách (online) jogy, ale rozhodne aj pri vianočnom punči a na párty u kamošov. Áno, na terase pod bundou by ho asi nebolo vidieť, ale rozhodne vynikne pri vianočnom stole v kruhu najbližších! 😉 Perforovaná štruktúra materiálu zaručuje priedušnosť a rýchle schnutie, takže si v ňom môžete aj poriadne zatancovať!

Tip:
MY DAY OFF top ideálne skombinujte s BURN IT podprsenkou a farebnými legínami COFFEE BREAKER. Všetky materiály spolu krásne ladia, ich kombináciou vznikne pôsobivý, mimoriadne trendový outfit so štipkou luxusnej optiky.