DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ

OUTFIT TOHTO LETA? PREDSA TEN FESTIVALOVÝÝÝ!

Po dvoch rokoch hudobnej abstinencie a kultúrneho odriekania sa konečne môžeme tešiť na leto plné zábavy pod holým nebom, poriadnu dávku osviežujúcich drinkov a spoločnosti ľudí, ktorí sú na podobnej vlnovej dĺžke.
OUTFIT TOHTO LETA? PREDSA TEN FESTIVALOVÝÝÝ!

Festivalová atmosféra je podľa nás TOP, keď ste nielen so skvelými ľuďmi, ale sa aj skvelo cítite! Mrknite na naše festivalové inšpirácie, ktoré sme pre vás nachystali! 😊

Okrem hudby, zábavy či výberu priateľov je na mieste i otázka vhodného festivalového outfitu. Aby ste to nemali také náročné, oslovili sme našu Janku Topanku, aby pre vás pripravila zopár šik módnych inšpirácií. Dôležité je totiž, aby ste sa na vašom letno-kultúrnom podujatí cítili pohodlne, príjemne, štýlovo, no nesmieme zabudnúť ani na prívlastok sexi. 😉

Pretože vieme, že festivaly sú tak trošku aj módnou záležitosťou, sme presvedčené, že šťastie praje pripraveným. Janka Kočišová alias Janka Topanka je bývalá modelka, ktorá má módne trendy v malíčku. Oblieka známe osobnosti, modelky, ale aj bežných ľudí. Móda je Jankinou prácou a zároveň koníčkom.

Hviezdou festivalov v sieťovanom
Janka pre vás vyskladala 3 štýlové letné outfity z našich Athleeya kúskov, ktoré štýlovo doplnila kúskami slovenských a českých dizajnérov. Všetky návrhy sa tentoraz točia okolo našich sieťovaných topov, ktoré sú nielen výbornou voľbou do fitka, napríklad pri intenzívnych tréningoch, ale základom festivalovej módy pre toto leto. A to aj preto, že v nich nie je teplo, sú priedušné a aj mimoriadne sexi. Každý jeden sieťovaný kúsok je vyrobený z elastického, telu prispôsobiteľného materiálu s obsahom lycry. Vlákno LYCRA® BEAUTY je jeden z najodolnejších a najuznávanejších materiálov spomedzi spandexových vlákien na svete. So sieťovaným topom môžete hoc aj skákať pod pódiom celú noc, stále sa budete cítiť pohodne a fresh. 

TIP: Pre ešte lepší funkčný i vizuálny efekt odporúčame top skombinovať s BURN IT športovou podprsenkou z lesklej čiernej látky – dodá vám ešte väčší pocit istoty pri skákaní či tancovaní s priateľmi.


Festivalový styling podľa Janky Topanky
Janke sme pri navrhovaní stylingov dali voľnú ruku. Je profesionálka a my jej v tomto smere úplne dôverujeme. Toto sú jej top festivalové outfity tohtoročného leta:

1.) Sieťovaný top a maskáčové nohavice


Ak si milovníčkou dobrodružstva, siahni po maskáčových nohaviciach od módnej návrhárky Petry Weingart. Sú IN, ľahké a pohodlné. K nohaviciam skombinuj náš sieťovaný croptop GROOVE IT, ktorý ladí ruka v ruka s lesklou sexi športovou podprsenkou BURN IT. Čerešničkou na torte je veľký klobúk a slnečné okuliare. A festival sa môže začať. 😊

2.) Sukňa a sako v pánskom štýle