DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ

ATHLEEYA: PRE VŠETKY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL

Milujeme život v meste, jeho pulzujúcu atmosféru, pohyb, šport, kávičkovanie, priateľov, módu. Chceme sa páčiť, cítiť sa dobre, byť štýlové za každých okolností, či sedíme v office, alebo meditujeme s kamoškou na joge...
ATHLEEYA: PRE VŠETKY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL

Milujeme život v meste, jeho pulzujúcu atmosféru, pohyb, šport, kávičkovanie, priateľov, módu. Chceme sa páčiť, cítiť sa dobre, byť štýlové za každých okolností, či sedíme v office, alebo meditujeme s kamoškou na joge. Aj preto sme hľadali také oblečenie, v ktorom vydržíme cez deň pracovať a potom si vybehneme rovno zacvičiť.  V zahraničí nás nadchol funkčný módny štýl athleisure a naša značka Athleeya bola na svete. Nie úplne odrazu, trvalo to dva roky, ale už vtedy sme cítili, že je to niečo, čím chceme žiť.

Rýchly život v meste chceme vychutnávať, nie sa naháňať. Sme natoľko odvážne, aby sme vedeli skombinovať štýlové legíny do open space kancelárie, neváhali si v nich užívať slobodu pri čítaní knihy v obľúbenej kaviarni, aby sme sa následne vybrali na hodinu pilates a cítili sa mimoriadne trendy. Móda nás sprevádza pri každej našej činnosti a dodáva nám pocit sebavedomia, komfortu a vlastnej identity. Aj preto je athleisure štýl tým pravým – pre nás, aktívne ženy, ktoré sa vedia oceniť.

Život bez kompromisov

Athleisure pre nás stelesňuje módu, keď si už nemusíme vyberať medzi komfortom a štýlom. Je pre nás dôležité zachovať si svojský štýl, cítiť sa pohodlne a zároveň šik. Athleisure je tak odpoveď na otázku, ako skĺbiť pracovný program s voľným časom a nebehať do práce s veľkou taškou plnou športových vecí a naopak. Milujeme tú slobodu kombinovania, fantázie, odvahy, pričom neupúšťame zo svojich nárokov na kvalitu, dizajn a komfort. Vieme, čo chceme, a neuspokojí nás nič, len víťazstvo.