DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ

AKO TO VYZERÁ, KEĎ NAŠU KOLEKCIU FOTÍ JOGÍNKA

Profesionálna joga inštruktorka a zároveň vášnivá jogínka Dada Slavkovska je plná elánu, pozitívnej nálady, ťažký profesionál a telom aj dušou športovec.
AKO TO VYZERÁ, KEĎ NAŠU KOLEKCIU FOTÍ JOGÍNKA

Profesionálna joga inštruktorka a zároveň vášnivá jogínka Dada Slavkovska je plná elánu, pozitívnej nálady, ťažký profesionál a telom aj dušou športovec. A mimoriadne krásna žena, zvonku aj zvnútra. Aj preto bola jasnou voľbou, keď sme hľadali na fotenie svojich produktov novú tvár.

Jogínka Dada nám pri celodennom fotení prezradila, že sa joge venuje posledných šesť rokov, z toho tri veľmi intenzívne aj preto, že jej robí dobre na tele aj na duši. A profesiu by vraj nemenila napriek tomu, že si prácu pred fotoaparátom užívala a aspoň na deň mohla zmeniť povolanie: „Fotenie je veľmi náročné, ale celý tím Athleeya a Dynameet ho premenil na maximálne príjemný zážitok, za ktorý som veľmi vďačná.“

Pre Dadu je joga cesta, akou môže niekomu pomôcť cítiť sa lepšie, fyzicky či psychicky, zlepšiť náladu, upokojiť myseľ. Zároveň hovorí, že sa pri učení druhých aj ona sama učí a rozvíja a vďaka svojej práci stretáva množstvo skvelých ľudí. Táto pôvabná žena aj nás nakazila príjemným smiechom a keď stála v kolekcii Athleeya pred objektívom, z jej póz sme zatajovali dych.