DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR A ČR ZADARMO | VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ NAKUPUJ

AKO POMÔŽE JOGA VÁŠMU ZDRAVIU

AKO POMÔŽE JOGA VÁŠMU ZDRAVIU

Joga je liekom pre telo i dušu. Aj do môjho života vniesla mnoho benefitov a stala sa tak súčasťou životného štýlu, ktorý viedol k vzniku značky Athleeya. Joge sa venujem už niekoľko rokov, cvičím dynamickú ashtanga jogu, ktorá je mojím psychickým relaxom. Cieľom tejto formy jogy je totiž stav meditácie v pohybe. Či si vyberiete ashtanga jogu alebo inú, relaxačnú formu, určite pocítite pozitíva tohto výnimočného cvičenia. Poďme sa spoločne pozrieť na niektoré pozície a na to, ako vám môžu zlepšiť zdravie. Vaša Petra.

Ako pomáha joga mne

Joga ma naučila sústrediť sa viac na vlastné telo, ako správne dýchať a dávať si pozor na držanie tela (hoci sa niekedy zabudnem 😛). Joga podporuje rozvoj stability a koncentrácie počas cvičenia aj v bežnom živote. Napomáha zvládanie stresu, ale aj prekonávanie ťažkých životných situácií. Aj počas karantény som sa snažila cvičiť doma a zapájať sa do online hodín známych joga učiteliek. Práve tie mi prezradili, aké zdravotné benefity „obyčajná“ joga pre náš organizmus má.

Jednou z inšpiratívnych jogínok, ktoré v Athleeya sledujeme, je Dada Slavkovská, ktorá v našich modeloch nafotila niektoré joga pozície. Môže si ich vyskúšať každá, začiatočníčka aj pokročilá jogínka. 😊

Toto s vaším telom spraví joga

Pozícia STROM

  • rozvíja rovnováhu
  • posilňuje dolné končatiny
  • pomáha prekonať úzkosť