DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ

AJ MÓDA DOKÁŽE MOTIVOVAŤ K CVIČENIU

My v Athleeya vieme oceniť ženskú krásu, múdru a rozvážnu ženu, ktorá sa o seba stará a miluje módu rovnako ako my.
AJ MÓDA DOKÁŽE MOTIVOVAŤ K CVIČENIU

My v Athleeya vieme oceniť ženskú krásu, múdru a rozvážnu ženu, ktorá sa o seba stará a miluje módu rovnako ako my. 😊  K spolupráci so Jeanette sme sa dostali, ako to už býva, náhodou, o to viac sa tešíme, že to klaplo. Jeanette je krásna žena, ktorá má zmysel pre módne trendy a vie naše Athleeya kúsky dokonale skombinovať. Jej outfity dokážu byť inšpiráciou pre všetky Athleeya ženy.

Módna maniačka, nádherná žena a milovníčka športovania Jeanette Borhyová, niekdajšia Miss Universe SR, je akousi našou instagramovou „ambasádorkou“. Keďže naše módne kúsky sú o spojení dizajnu a funkčnosti, zaujímalo nás, čo pre ňu dokáže byť silnou motiváciou rozhýbať sa aj vtedy, keď práve nemá svoj deň.

Modelka závislá od športu

Jeanette nám pri jednom z našich stretnutí prezradila, že bola k športu vedená odmalička. Prešla si od moderného a ľudového tanca a volejbalu až po beh a jogu, ktoré sú momentálne jej vášňou.

„Pri športe sa viem maximálne odreagovať a prísť na iné myšlienky. Po práci je to jediné, na čo sa teším. Po tréningu mi je úžasne, endorfíny ma nabudia, a to aj vtedy, keď sa po celom pracovnom kolotoči cítim unavená ako pes.“

Jeanette ide do všetkého naplno, takže skúša aj nové športy, no jej konto na Instagrame je plné najmä bežeckých aktivít, miluje jogu či beachvolejbal. Že aj v športovom vyzerá fantasticky, to ani nemusíme hovoriť. 😊