DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR a ČR ZADARMO NAKUPUJ
Šijeme len z kvalitných materiálov, pohodlie je základ.

Cítiť sa úžasne? Pre nás je to samozrejmosť. Látky, z ktorých šijeme, chodíme pravidelne vyberať na talianske a nemecké trhy. Dlho sme hľadali správny materiál a farby, ktoré by podčiarkli filozofiu našej značky. Objavili sme ich a určite si obľúbiš ich jedinečnosť. Všetky nami vybrané odtiene majú špeciálny lesk. Vďaka nemu je naše oblečenie vždy šik a podtrhne každý tvoj look. Kombinácia materiálov a farieb, ktorú sme takto vytvorili, dodáva našim modelom noblesu, nádherný vzhľad a super feeling.

Ekologickosť - obrázok
Férovosť
v každom detaile.

Sme eko nielen na oko. Oblečenie, ktoré si u nás zakúpiš, posielame v recyklovateľnom obale. Sme presvedčené, že k dokonalému výrobku stačí jednoduchý obal, preto všetko, čo si objednáš citlivo a s láskou balíme do kartónových krabičiek bez potlače. Tašky, ktoré používame, sú z rastlinneho škrobu, 100 % kompostovateľné a v prírode sa rozložia za 3-6 mesiacov. Spĺňajú tak náročné požiadavky európskeho certifikátu OK Compost.

Ekologickosť - obrázok

Sme hrdé na to, že sme značka, ktorá kladie dôraz na ekologickosť výroby aj predaja. Sú to podstatné kroky k tomu, aby sme o zelenšom a zdravšom svete nielen hovorili, ale ho aj tvorili. Šijeme kolekcie, o ktorých vieme, že si nájdu svoje stále zákazníčky.

Sme detailistky. Zvyšné kúsky látky nevyhadzujeme, používame ich na výrobu gumičiek a doplnkov do vlasov, a tým minimalizujeme odpad.


Náš sen? Športovať na čistom vzduchu, rozložiť si na pláži podložku a naplno sa ponoriť do jogy, tancovať, baviť sa, trénovať na životnú príležitosť alebo ukázať svoj zelený smer výberom oblečenia. Zanietenosť k ekologickej výrobe a snaha, čo najmenej zaťažiť prírodu, nás ženie vpred.

Sme slowfashion. Každý kúsok, ktorý predávame má za sebou vlastný, šťastný príbeh. Vyznávame férové podnikanie dodržiavame gentlemanské dohody. Dbáme na kvalitu, nie kvantitu. Dôležitý je pre nás prístup plný pochopenia a podpory. Férovosť k našim zamestnancom sa zrkadlí v kvalite výrobku. Takto ti vieme poskytnúť najvýnimočnejší zážitok. Obleč sa do pohodlia a nemaj výčitky.

Nadpis - výzva
Každý deň je výzva.
Obklop sa iba tým, čo potrebuješ.

Materiál je nielen „fashion positive“ lahodiaci oku. Na našich kúskoch oceníš ich vzdušnosť a pocit, ako krásne sa prispôsobia telu, ten si zamiluješ. Látka je funkčná, odolná a kompaktná.

Skvelé na našich kúskoch je tiež to, že sú verzatilné. Môžeš v nich vyraziť do mesta, zašportovať si, zacvičiť alebo vybehnúť na romantické rande. Rovnako ich vieš nosiť do práce. Kombinácie sú na tebe a ver, že s ničím nespravíš krok vedľa. Využiješ ich ako denný outfit, tak aj na výnimočné situácie. V tom je kúzlo štýlu athleisure.

Nadpis - výzva
Vyskúšaj kapsulový šatník,
je to zábava!

Rada chodíš do obchodov a snažíš sa využiť všetky akcie? Zmeň to. Lacných kúskov si vie kúpiť každý veľa, no úprimne, koľko aj tebe takých leží v skrini?

Pre naše zákazníčky je správny výber oblečenia kľúčový. Nakupujú s rozvahou a radi investujú do lokálnych značiek. Nositeľky ATHLEEYA sú sebavedomé ženy s jasným cieľom. Vedia, že v našich kúskoch si kupujú kvalitu a netúžia po lacnom oblečení šitom v nedôstojných podmienkach v krajinách tretieho sveta.

Slowfashion je skvelá šanca ako ukázať, že ti záleží nielen na móde, ale aj na našej planéte. To, čo vieš vynosiť naozaj dlho a ľahko nakombinuješ do rôznych outfitov, to sa ti rozhodne oplatí mať v šatníku. Athleeya ti v tom perfektne pomôže.

Nadčasovosť.

Šijeme to, čím žijeme. Aj našim outfitom kraľuje triezvy kapsulový šatník. V našej skrini nenájdeš veľa oblečenia. Základom sú basic a fashion kúsky a tie kombinujeme. Nahliadni aj ty do svojej skrine a spočítaj, koľko je v nej vecí, ktoré vôbec nenosíš. Pri nadčasovom dizajne ATHLEEYA ti nič také nehrozí. Všetky kúsky sú stále rovnako krásne a ty vieš, čo na seba bez dlhého váhania.

Ďakujeme, že si dočítala až sem. Odmeníme ťa zľavou na prvý nákup u nás. Prihlás sa na odoberanie noviniek a my ti pošleme kupón na 10 % zľavu. Začni tvoriť svoj athleisure príbeh.

Zoznám sa s nami
Zoznám sa s nami - nadpis
SLAVKA MACKANIČOVÁ

Slavka pôsobí ako architektka, ale má vyštudované aj módne návrhárstvo a vždy túžila po tom, aby sa mu mohla v živote venovať viac. Miluje svet dizajnu a má úžasný cit pre kombinácie materiálov a farieb, čo sa snaží preniesť aj do finálneho vzhľadu našich modelov.

PETRA HARACHOVÁ

Petra sa počas práce v korporátnom svete venovala produktovému marketingu. Teraz svoje skúsenosti vkladá do značky Athleeya. Okrem toho je jej vášňou joga, ktorá ju životom sprevádza už niekoľko rokov. Pri príprave modelov dbá na ich funkčné využitie a pohodlie.

Získaj zľavu 10% na prvý nákup


Prihlás sa na odber noviniek a o pripravovaných produktoch,
špeciálnych akciách a novinkách zo zákulisia sa dozvieš ako prvá.

Loading...