DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR A ČR ZADARMO | VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ NAKUPUJ

NOVÉ FARBY V ATHLEEYA ŠATNÍKU

NOVÉ FARBY V ATHLEEYA ŠATNÍKU

Našou inšpiráciou je nielen pohyb a krása, ale samotný svet okolo nás. Farby, vône, chute, pôsobivý kontrast a pôvabné spojenie, to sú impulzy, vďaka ktorým vznikajú naše kolekcie. Tá najnovšia sa nesie v troch výnimočných odtieňoch, o ktorých vám dnes napíšem viac. Vaša Slavka.

Ako interiérová a bytová architektka mám slabosť pre výnimočné materiály, dizajn, farby, kompozície. Jednou z najsilnejších inšpirácií pre mňa zostáva príroda, odtiene ovocia a zeleniny, kvetov, sfarbenie pávieho peria, les. Aj vám sa už stalo, že ste sa zadívali na obraz a vzápätí v obchodoch hľadali blúzku rovnakej farby? Sme v tom spolu. 😊

Jednotlivé farebné odtiene v nás evokujú rozmanité pocity. A je skvelé si ich uvedomovať a nasledovať svoje inštinkty. Aj oblečenie ovplyvňuje to, ako sa cítime, a dokáže povzbudiť našu náladu, napríklad aj na cvičenie. Na začiatku Athleeya značky preto stáli naše dve obľúbené farby – telová a koralová.

Ako hľadáme ten správny odtieň?

Aj kreatívne duše občas potrebujú nakopnúť (múzou). 😊 Pri čakaní na inšpiráciu si všímam okolie. Zaujať môže pekná dekorácia v kaviarni, výhľad z okna v hoteli alebo aj ľahká prechádzka po lese. Niekedy však potrebujem nazbierať viac informácií, hľadám vtedy aj v knihách, pri práci, ale v dnešnej dobe hlavne na internete. Pri farbách si vytváram tzv. paletku rôznych odtieňov a vyberám si ten, ktorý ma oslovil najviac. Následne hľadám príbuzné odtiene, až vytvorím druhú paletku, z ktorej vyjde víťazný farebný odtieň pre naše modely. Podobne čerpám inšpiráciu aj pri interiéroch.

Farebné inšpirácie by Athleeya

Niekedy sa nad tým ani nezamýšľam, prirodzene si vyberám farby, ktoré vo mne evokujú šťastie a radosť a odrážajú moju osobnosť. Spolu s Petrou si dávame záležať na tom, aby farebné odtiene našich kolekcií pôsobili prirodzene, moderne a zároveň vyvolávali pozitívne emócie. Každý odtieň je premyslený do detailu, aby s vami naše kúsky zostali čo najdlhšie a stali sa tak nadčasovými doplnkami vášho šatníka.

Tri nové odtiene, do ktorých sme sa zamilovali

Vínová (Merlot)

Milujeme zdravé jedlo, rovnako ako lahodné a dobré víno, ktoré sa k nemu hodí. Vínová v odtieni Merlot sa odrazila od malinovej zmrzliny a šťavnatého granátového jablka. Z prvotnej bordovej farby sme vytiahli čo najpríjemnejší oku lahodiaci tón.

Smaragdová (Emerald)

Príroda je nevyčerpateľným zdrojom energie a inšpirácie, ak máte zmysly otvorené dokorán. Len si predstavte ticho, šum lesa, vôňu ihličia, spokojné trilky vtákov, pokoj, ktorý na vás dosadá. Zmyslové vnímanie sa prehlbuje a okrem sluchu a čuchu sa topíte v tej kráse očami. Smaragdovozelená, z angličtiny emerald, je pre nás presne ten odtieň zelenej, ktorý značku Athleeya vystihuje. Kráčame v súzvuku s prírodou a k jej ochrane sa snažíme prispieť našimi ekologickými riešeniami.

Tmavomodrá (Midnight blue)

Okrem sýtej modrej farby čučoriedok si ma tento odtieň našiel v interiérovom dizajne. Typická slovenská modranská keramika v dizajnovom šate, modrá potlač na miskách, tanieroch a kuchynskom vybavení bol ďalší impulz pri hľadaní dokonalej farby pre Athleeya kolekciu. Mimochodom, modrá v klasickom odtieni 19-4052 Classic Blue je farbou roka 2020 podľa spoločnosti Pantone. My sme povýšili jej pôvab a dodali jej hĺbku tmavomodrými tónmi, ktoré na legínach a športových podprsenkách vyzerajú neprehliadnuteľne. Čo myslíte?

Napíšte nám na našom Instagrame, ako sa vám nové odtiene našej kolekcie páčia. Ktorú farbu ste si zamilovali najviac?

Nesmrteľné farebné klasiky

Telová (Nude)

Určite ste už počuli o našich COFFEE BREAKER legínach. Telová alebo kapučínová sa pre nás stali inšpiráciou hneď od začiatku. Moderná, mimoriadne príťažlivá farba, ktorú dokážete kombinovať prakticky s čímkoľvek. Pôsobí sviežo, sofistikovane, ale nepotláča mladistvého ducha, ktorého má každá z nás.

Koralová (Coral)

Nie je ružová ako ružová. 😊 Aj vy si pod ružovou na prvé počutie predstavíte do očí bijúcu barbie ružovú? „Našej“ ružovej dali základ romantické pivonky a odtieň koralovej sme našli aj v sladkom pokušení. Tlmená koralová pôsobí pre všetky typy žien prirodzene a atraktívne zároveň.

Nové farebné Athleeya kúsky sa dajú objednať v našom obchode, nakuknite. 😊

 

Zdroj fotografií: ATHLEEYA, pinterest.com

Pridaj komentár

Popup image

AHOJ

Získaj zľavu 10% na prvý nákup. ;)
Prihlás sa na odber noviniek a o pripravovaných produktoch,
špeciálnych akciách a novinkách zo zákulisia sa dozvieš ako prvá.

Nakupuj
Loading...
Loading...